نسخه های لاکچری آیفون 12 پرو و پرو مکس معرفی کردن شدند؛ از بین جنگجویان تفویض کنید

به تازگی خبری تو فضای مجازی از شرکت Caviar منتشر شده است که از تولید نسخه های شخصی سازی شده سری آیفون ۱۲ اطلاع می دهد. براساس داده ها بوسیله مشت آمده، تم گوشی های جدید این شرکت «جنگجو» است. این محصولات متاخر که بخاطر آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو مکس طراحی شده اند، از همین حالا برای پیش سفارش آماده هستند.

هنوز اطلاعاتی درباره ی زمان عرضه این محصولات جذاب اعلام نشده است؛ اما احتمال دارد مدل پرو مکس کمی دیرتر از آیفون ۱۲ پرو عرضه شوند؛ زیرا که اپل امسال زمان فروش محصولات خویشتن را تغییر داده است.

طراحی موجود در پشت این آیفون های لاکچری به معنای نشان اعطا کردن شمشیری است که در جبه پوش دشمن فرورفته است. چهار نسخه ی مختلف برای آیفون های سفارشی داخل دید خمود شده است که از جنگجویان نجیب تا امپراتورهای روم را شامل می شود. نرخ این محصولات بین ۵،۴۹۰ تا ۴۶،۴۶۰ دلار است.

مدل The knight (نامجو) با تیتانیوم پوشانده شده و الگوی هندسی یادآور زرهی از جنس سلاح در مدل سازی آن دیده می شود. مدل Viking (وایکینگ) نیز از سنخ تیانیوم است؛ اما در طراحی آن از حجر مرمر قزل و پوست گرگ استفاده شده است. در نسخه ی Samurai (سامورایی) همچنین تیتانیوم و مرمر به کار رفته؛ ولی برای جذاب ترشدن آن از بافت کربن کمک پژمرده شده است. ارج هر سه استاندارد از ۵،۴۹۰ دلار آغاز می شود.

مقیاس The Assassin (قاتل) اندکی گران خیس است. پایه مواد به کاررفته تو ساخت این گوشی بازهم تیتانیوم و کربن است؛ اما این بار از مرمر مشکی استفاده شده و روی شمشیری که پشتش حیات دارد، یک چکه خون دیده می شود. این جرعه ی خون از نوع جواهر سرخ است. ناگفته نماند تنها ۹۹ عدد از هر چهار میزان یادشده تولید می شود و این نشان دهنده محدودبودن آن ها تو میدان است.

نمونه The Zulfiqar (ذوالفقار) براساس دشنه معصوم علی(ع) طراحی و از طلای ۱۸ عیار و تیتانیوم مصنوع شده است. درون آن الگوهای الهام خمود از فولاد دمشق به کار رفته است و در آن سنگ مرمر سبز نیز دیده می شود. دو یاقوت قزل با کمیت طاسی ۰٫۸ قیراط که تشبیه کردن دو قطره خون هستند، داخل طراحی این چهارچوب به کار رفته اند. ارج این علیه از ۲۹،۶۹۰ دلار آغاز می شود و شرکت Caviar فقط ۱۹ عدد از آن را تولید خواهد کرد.

مقاله های مرتبط:آیا آیفون 12 بهترین گزینه بین گوشی های جدید اپل است؟آیا آیفون ۱۲ دو سیم کارت از 5G پشتیبانی می کند؟

تنها هفت عدد از نمونه Imperator (امپراتور) تولید خواهد شد. این وسیله که گران ترین مدل محسوب می شود، با الهام از هفت تپه معروف روم مدل سازی شده است. در طراحی این سری از آیفون های لاکچری، امپراتور کنستانتین الگو راحتی پژمرده است. همچنین، مرمر سیاه که تو آن رگه های سفید حیات دارد، در این گوشی دیده می شود. این حجر عموما داخل مکان های رومی استفاده می شود.

برای لوکس کردن این وسیله و ارتباط بیشتر با پادشاهی روم، درون پیدایش این گوشی های سفارشی از چرم قرمز و طلا استفاده شده است. عناصری که بیشتر از بقیه گزینه ها یادآور دوران امپراتوری می شود، یک تکه ستون باستانی است که روی قعر یک نیزه قرار پژمان است. داخل زمان های قدیم، از این نیزه درون سپاه روم مصرف می شد.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره نسخه سفارشی و لاکچری دو گوشی آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس چیست؟بیشتر بخوانید:مشخصات گلکسی اس ۳۰ اولترا واضح شدوان پلاس نورد N10 5G و وان پلاس نورد N100 معرفی شدندگوشی ال جی Q52 رسما معرفی شدiFixit نتایج کالبدشکافی آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو را منتشر کردمشخصات گوشی هواوی نوا ۸ اس ای فاش شد