آیفون ۱۲ پرو مکس در تاریکی از زوم دیجیتال استفاده می کند

از زمانی که سری جدید آیفون رونمایی شد و توجه افراد زیادی از بکلی دنیا را به خود احضار کرد، اخبار بسیاری از خانواده آیفون ۱۲ منتشر شد. یکی از حصه های اصلی این مایه که تاکنون بارها توسط افراد مختلف تک آزمایش صبر گرفته، دوربین آن است. در سال جاری میلادی، اپل ته غرض گرفت حالت شب (Night Mode) را برای دوربین سلفی و حتی لنز اولتراواید دردسترس قرار دهد. تا پیش از این، قابلیت یادشده تنها برای دوربین پا بر جا مورد استعمال قرار می گرفت و این محدودیت تعدادی از کاربران را ناراضی نگه داشته بود.

اپل تصمیم پژمان است تجربه کاربران در استفاده از دوربین سری آیفون ۱۲ را بهبود بخشد و به همین دلیل، تو آیفون ۱۲ پرو مکس از یک لنز دام فوتو با زوم ۲٫۵ انطباق کاربرد کرده است. با وجود خموشی اپل داخل مطرح کردن فردی های این لنز جدید، بسیاری میل داشتند که بتوان با استفاده از آن، در حالت شب نیز تصویربرداری کرد. اما این مسئله صحت ندارد و نمی توان از لنز جدید آیفون درون این حالت استعمال کرد.

درست مانند آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۲ پرو، آیفون ۱۲ پرو مکس ترجیح می دهد داخل حالت نوری تاریک از زوم دیجیتال ۲٫۵ انطباق دوربین پا بر جا کاربرد کند تا اینکه لنز تله فوتو را به کار گیرد. این قضیه مطمئنا کسانی را که انتطار چنین قابلیتی داشتند، مایوس می درنگ.

این سیلان ی بدیع ای حلق. در گزارشی بررسی آیفون ۱۲ پرو درون وب سایت gsmarena تصنیف شده است:دوربین تله ۱۲ مگاپیکسلی گاهی اوقات در شب کار می کند و این بوسیله پرتو ربط دارد. اگر استاندارد فروغ بوسیله زیر یک نقطه ثابت برسد، تلفن از دوربین حقیقی استعمال می کند و به جای آن، به صورت دیجیتال فرایند ارشد نمایی را انجام می دهد.

اما دشوار چیست و چرا آیفون ها قدیم از دوربین اصلی در تاریکی استفاده می کنند. این روند از تباین دوربین اصلی و دوربین بزرگنمایی ناشی می شود؛ داخل همگی ی موارد حسگر حقیقی ارشد نمدار از حسگر لنز بزرگنمایی است، بنابراین بسیاری از تلفن ها در نور کم از حسگر بزرگ پر حرارت استعمال می کنند.مقاله های مرتبط:نگاهی بوسیله قابلیت های خانواده آیفون ۱۲ درون زمینه عکاسی و فیلم برداریدوربین آیفون 12 پرو مکس بوسیله جهیز لرزشگیر حسگر شیفت مجهز خواهد بود

اگر بوسیله اندیشه داشته باشید، تو اولین دوربین دوگانه که تو آیفون ۷ پلاس کاربرد شد نیز این مسئله صدق می کند. این دستگاه بوسیله جای استفاده از دوربین زوم در شب، از بزرگنمایی دیجیتال دوربین اصلی کاربرد می کند.

به نظر می رسد در آینده ای خیر چندان دور این مشکل توسط توسعه دهندگان تلفن هوشمند رفع خواهد شد؛ زیرا که تقریبا همگی ی کاربران هواخواه بهره هستند که بتوانند از طولانی قابلیت های دوربین گوشی هوشمند خود در شرایط نوری نامناسب همچنین مصرف کنند. حالا این مسئله تو دوربین تلفن های هوشمند اپل یکی از مشکلاتی شناخته می شود که کاربران بارها از آن بروز نارضایتی کرده اند.

رویت شما کاربران زومیت درباره ی عدم استفاده آیفون ۱۲ پرو مکس از لنز تله فوتو تو تیرگی چیست؟ به رویت شما آیا اپل یا شرکت های دیگر سازنده تلفن همراه می توانند این مسئله را در آینده حل کنند؟بیشتر بخوانید:پردازنده M1 می تواند تأثیر چشمگیری بر بهبود نرم افزارهای ویرایش ویدئو بگذارداولین گوشی اوپو با ورقه نمایش منعطف معرفی شدنوکیا ۹.۳ پیور ویو، نوکیا ۷.۳ و نوکیا ۶.۳ تا قبل از پایان سال ۲۰۲۰ راهی میدان می شوندگلکسی M12 سامسونگ؛ رقیب احتمالی وان پلاس نورد N100گلکسی M42 سامسونگ احتمالا باتری ۶۰۰۰ میلی آمپر ساعتی خواهد داشت